trennlde

Abbas Waffle Tezgahı

Abbas Waffle Tezgahı

Abbas Waffle Tezgahı

Abbas Waffle Tezgahı İç kullanım için tercih edilen waffle dolaplarının içerinde yer almaktadır. Genellikle yer sıkıntısı olmayan waffle satışı yapan işletmeler için oldukça uygundur. Üç bölmeli yarım altıgen şeklindedir. Dolabın cam bölmesinin tempered glass özelliği bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde de camda buğulanma sorunu olmayacaktır. Camın ön kısımdan açılabilmesi sayesinde temizliği de kolay olmaktadır. Kullanılan çelik parçalar krom, nikel içermesi sebebiyle paslanmaz çizilmez yapıda olmaktadır.

Böylelikle uzun kullanım sağlamaktadır. Dolap içerisinin ısısı 0 derece ile +10 derece arasında ayarlanabilmektedir. İhtiyaç duyulabilecek büyük depolama alanına sahiptir. Dolabın en üst kısmındaki metal bölmeye de istenilen ürünler konulabilmektedir. Ürünlerin organize edilmesinin yanı sıra görsel açıdan estetik görünüme sahiptir. Müşterilerin arzusuna göre renk ve tasarımlarda yapılabilmektedir.

Karçığ Soğutma ürünleri ile kaliteyi arttırın, işinizi büyütün. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve sipariş vermek için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Teklif Formu

    Whatsapp
    Karçığ Soğutma
    Karçığ Soğutma
    Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?