trennlde

Ahşap Waffle Dolabı

Ahşap Waffle Dolabı

Ahşap Waffle Dolabı

Ahşap Waffle Dolabı, tatlının yapım malzemelerinin gerekli ısı da kalmasını sağlamaktadır. Bunun yanı sıra kullanılan meyve, çikolata ve süslemelerin düzenli ve şık bir biçimde görünmesine imkân tanıyacaktır. Dolabın en üstündeki metal bölme görselliğe katkıda bulunmaktadır. Dolabın üst cam bölmesi ısıcam özelliğine sahiptir. Dolap içerisinde ısı 0 derece ile +10 derece arasında çalışma kapasitesi bulunmaktadır.

Dolabın kullanılacağı ortam nemli olmamalıdır ve oda sıcaklığında çalıştırılmalıdır. Dolap klasik tezgâh boyunda üretilmekle birlikte geniş iç hacimli şekilde de üretilmiştir. Waffle makinası doğru şekilde konumlandırıldığında mutfak üçgenini pragmatik şekilde kullanabilme şansı tanımaktadır. Görselde açık ahşap rengi kullanılsa da dolabın rengi müşterinin dilediği renkte değiştirilmektedir. Dolabın ergonomik tasarımını sayesinde dükkân içerisinde istenilen yere konumlandırılabilmektedir.

Karçığ Soğutma ürünleri ile kaliteyi arttırın

, işinizi büyütün. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve sipariş vermek için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Karçığ Soğutma
  Karçığ Soğutma
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?