trennlde
Ayran Makinesi

Ayran Makinesi

Bu soğutmalı ayran makinesi komplike bir dolap vazifesindedir. 120 litrelik hacme sahiptir. Standart ölçüsü 160cm yükseklik ve alt tablası her bir kenarı 50 cm karedir. Kullanılan metal endüstriyel çelik krom nikel kaplı yani inoks malzemedir. Ayran haznesinin iç kısmı galvanizdir. Kullanılan metaller asla çizilme ve paslanma yapmazlar. Ayran makinasının üst tarafında bulunan cam tempered glass özelliktedir. Ayran makinesi su ile temizlenebilir ve su çıkışına sahiptir. Makine ayranı soğutmakla beraber sürekli devridaim motoru ile sürekli karıştırmaktadır.

Aynı zamanda istediğiniz ayran malzemelerini hazne içerisine koyarak makine ya ayranı hazırlatabilirsiniz. İsteğe bağlı olarak ürün rengi değiştirilebilir. İstenilen aydınlatma ünitesi koyulabilir. Çalışma sıcaklığı ise 0 derece ile +8 derece arasında ayarlanabilmektedir.

Karçığ Soğutma ürünleri ile kaliteyi arttırın, işinizi büyütün. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve sipariş vermek için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Teklif Formu

    Whatsapp
    Karçığ Soğutma
    Karçığ Soğutma
    Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?