İmalatçı Firma Güvencesiyle..
+90 212 256 36 73 0 530 575 21 28 Türkçe English العربية

Balık Dolabı (B1)

Karçığ Soğutma ürünleri ile kaliteyi arttırın, işinizi büyütün. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve sipariş vermek için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz


Balık dolabımız paslanmaz 304 kalite malzemeden üretilmiştir.Statik soğutma sistemiyle çalışmaktadır.Eriyen buzlar dranej yardımıyla tahliye edilmektedir.Led aydınlatma sistemi vardır.Ürünümüzü mostra balık tezgahı olarakda kullanılır.Ön kapak amartisör sistemiyle çalışmaktadır.Tüm balık çeşitlerinizi tap taze saklamanızı yardımcı olur.Enerji tüketimi minimum düzeyde kullanır.

Tüm balık çeşitlerinin rahatlıkla muhafaza edildiği bu balık dolabı çelik malzemeden yapıldığı için dayanıklı ve paslanmaz niteliktedir. Çelikten üretilmiş olan bu ürünün kullanım ömrü oldukça uzundur. Temizlenmesinin kolay olmasından dolayı birçok işletme tarafından tercih edilmektedir. Sadece balık türlerinin değil diğer deniz ürünlerinin de muhafaza edilmesine olanak sağlayacak niteliktedir. Statik soğutma özelliğine sahiptir. LED ışıklandırması bulunmaktadır. Tekerleklerinin olması dolabın rahatlıkla yer değiştirilmesini ve taşınmasını kolaylaştırmaktadır. Elektrik enerjisi ile çalışmaktadır ve enerji tasarrufu sağlamaktadır. Otomatik çalışan defrost sistemiyle karlanma ve buzlanmadan çabucak kurtulabilmektedir. Dolap üstten kapaklıdır ve bu kapak cam malzemeden yapılmıştır. Cam kırılmaya karşı dayanıklı olacak şekilde imal edilmiştir. Dolabın motoru ise altta bulunmaktadır.

İmalatçı Firma Güvencesiyle..
+90 212 256 36 73 0 530 575 21 28 Türkçe English العربية