trennlde
Balık Dolabı

Balık Dolabı

Restoranlarda sıklıkça tercih edilen bir balık dolabıdır. Bütün deniz ürünlerinin rahatlıkla muhafaza edilmesini ve tazeliğini uzun süre korumasını sağlamaktadır. İç haznesi kromdan ve dışı çelikten yapılmıştır. Krom ve çelik malzemenin kullanılması dolabın darbelere karşı dayanıklı olmasını, paslanmamasını böylelikle uzun yıllar kullanılmasını sağlamaktadır ayrıca krom malzemenin kullanılması tuzlu suyun oksitlenme oranını da minimum düzeye indirir. İç haznesi geniş olan bu dolap kolaylıkla birçok balığı içine alır.

Dolabın iç kısmı LED aydınlatmaya sahiptir ve üstten kapağı bulunmaktadır. Motoru altta bulunmaktadır. Tekerleklerinin olması dolabın kolaylıkla taşınmasını sağlamaktadır. Az yer kaplamaktadır. Düşük enerji ile çalışarak tasarruf sağlamaktadır. Kilitlenme özelliği bulunmaktadır. Temizlenmesi oldukça kolay bir dolaptır.

Karçığ Soğutma ürünleri ile kaliteyi arttırın, işinizi büyütün. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve sipariş vermek için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Teklif Formu

    Whatsapp
    Karçığ Soğutma
    Karçığ Soğutma
    Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?