trennlde

Bebek Abbas Waffle Tezgahı

Bebek Abbas Waffle Tezgahı

Bebek Abbas Waffle Tezgahı

Bebek Abbas Waffle Tezgahı Dış kullanım için tercih edilen waffle dolaplarının içerinde yer almaktadır. Genellikle sadece waffle satışı yapan küçük işletmeler için oldukça uygundur. Dolabın cam bölmesinin ısıcam özelliği bulunmaktadır. Böyle özellik sayesinde de camda buğulanma sorunu olmayacaktır. Ön kısımdan açılabilmesi sayesinde temizliği de kolay olmaktadır. Kullanılan çelik parçalar sebebiyle paslanmaz çizilmez yapıda olmaktadır. Böylelikle uzun kullanım sağlamaktadır.

Dolap içerisinin ısısı 0 derece ile +10 derece arasında ayarlanabilmektedir. Görünüş olarak küçük olsa ihtiyaç duyulabilecek depolama alanına sahiptir. Dolabın en üst kısmındaki metal bölmeye de istenilen ürünler konulabilmektedir. Ürünlerin organize edilmesinin yanı sıra görsel açıdan zengin görünüme sahiptir. Müşterilerin arzusuna göre renk ve tasarımlarda yapılabilmektedir.

Karçığ Soğutma ürünleri ile kaliteyi arttırın, işinizi büyütün. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve sipariş vermek için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Teklif Formu

    Whatsapp
    Karçığ Soğutma
    Karçığ Soğutma
    Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?