trennlde

Bitez Waffle Dolabı

Bitez Waffle Dolabı

Bitez Waffle Dolabı

Bitez Waffle Dolabı Görsel açıdan tasarımı şık ve renkli olduğundan dolayı sevilen modeller arasındadır. Müşteriler tarafından istenilen ebatlarda ve renkte yapılabilmektedir. Alt tabla tasarımıyla dikkat çekmektedir. Yapımında kullanılan endüstriyel nikel, krom ile kaplı çelik sebebiyle paslanmazdır. Bu sebeple uzun kullanım imkânı sağlar ve çizilmelere oldukça dayanıklıdır. Dolap içi ısısı 0 derece ile +10 derece arasında değişmektedir. Tabla üzerindeki cam bölme tempered camdır.

Cam bölme darbelere karşı dayanıklıdır. Ön kısımdan açılabilen mekanizması sayesinde temizliği oldukça kolaydır. Tempered cam olmasından kaynaklı buğulanmalar olmayacaktır. Waffle dolabının en üstündeki metal kesimle de dekor ürünler veya meyvelerin sergilenmesi için alternatif oluşturmaktadır. Dolabın şık tasarımı ve dolap içindeki waffle ürünleriyle oldukça estetik görünüm yaratılabilmektir.

Karçığ Soğutma ürünleri ile kaliteyi arttırın

kamagra pills

, işinizi büyütün. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve sipariş vermek için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Karçığ Soğutma
  Karçığ Soğutma
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?