trennlde

Bombeli Waffle Dolabı

Bombeli Waffle Dolabı

Bombeli Waffle Dolabı

Bombeli Waffle Dolabı Dükkân içerisinde geniş yer kapladığından yer sorunu olmayan işletmeler tarafından tercih edilen waffle dolaplarının içerinde yer almaktadır. Üç bölmeli yarım altıgen ve J şeklindedir. Dolap yapımında kullanılan çelik parçalar krom, nikel içermesi sebebiyle paslanmaz çizilmez yapıda olmaktadır. Böylelikle uzun kullanım sağlamaktadır. Waffle Dolabı içerisinin ısısı 0 derece ile +10 derece arasında ayarlanabilmektedir. İhtiyaç duyulabilecek büyük depolama alanına sahiptir.

Dolabın en üst kısmındaki metal bölmeye de istenilen ürünler konulabilmektedir. Dolabın cam bölmesinin tempered glass özelliği bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde de camda buğulanma sorunu olmayacağı gibi darbelere karşı da dayanıklıdır. Camın ön kısımdan açılarak temizliği de kolaylaştırmaktadır. Müşterilerin arzusuna göre ebat, renk ve tasarımlarda yapılabilmektedir.

Karçığ Soğutma ürünleri ile kaliteyi arttırın, işinizi büyütün. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve sipariş vermek için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Teklif Formu

    Whatsapp
    Karçığ Soğutma
    Karçığ Soğutma
    Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?