trennlde
Börek Teşhir Tezgahı

Börek Teşhir Tezgahı

Börek teşhir tezgahlarında ısıtma genellikle olmaz ısıtma elemanı eklemesi genellikle istek doğrultusunda yapılmaktadır. Üretim aşamasında buğu olmayan cam ve dayanıklı endüstriyel paslanmaz krom nikel kaplı yani inoks malzemeler kullanılmaktadır. İstediğiniz ölçülerde ve boyutlarda tasarımı yapılıyor olup yine istenilen renklerde emaye olarak üretilebilir. Aydınlatma ünitesi sabit olup rengini siz belirleyebilirsiniz. Tezgah üzerine isteğiniz doğrultusunda 1 adet olmak üzere pişirme tezgahı eklenebilmektedir.

Tezgahın en üstünde ki raf düz olarak imal edilmektedir. Eğer istenirse 40 derece eğime kadar eğimli bir şekilde teşhir rafı oluşturabilir. Tezgah dışına bakan kısımları istenildiği gibi dekor yapışacak şekilde tasarlanmıştır. İstenilme durumunda tezgah bünyesine kasa eklenebilir. Tezgahın iç kısımlarında 6 adet ve 8 adet olmak üzere çekmece vardır.

Karçığ Soğutma ürünleri ile kaliteyi arttırın, işinizi büyütün. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve sipariş vermek için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Börek Teşhir Tezgahı

Börek Teşhir Tezgahı

 

Teklif Formu

    Whatsapp
    Karçığ Soğutma
    Karçığ Soğutma
    Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?