trennlde

Böreklik ve Börek Tezgahı

Böreklik ve Börek Tezgahı

Böreklik ve Börek Tezgahı

Böreklik ve Börek Tezgahı modeli koridor tipte tasarlanmıştır. Genellikle mutfak önü veya bar önünde konumlandırılır. Tezgah bünyesinde 4 adet doğalgazlı börek pişirme ocağı bulunmaktadır. Tezgahın geri kalanında ise börek hazırlığı için yerler bulunur. Tezgah endüstriyel paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Kullanılan çelik krom nikel kaplı yani inoks malzemedir. Tezgahın üst kısmında bulunan cam bariyer tempered glass özellikte camdan imal edilmektedir. Darbe ve çizilmeye karşı dayanıklı olup buğulanmama özelliği taşınmaktadır.

Tezgahın dış tarafı istenilen dekorda imal edilmektedir. Tezgah ölçüleri müşterinin istemiş olduğu ölçülerde imal edilecektir. Tezgah suyla yıkanarak temizlenme özelliğine sahip olup su gideri bulunmaktadır. Tezgahın iç kısmında çekmeceler bulunmaktadır. İsteğe bağlı olarak tezgah altı buzdolabı yerleştirilebilir.

Karçığ Soğutma ürünleri ile kaliteyi arttırın, işinizi büyütün. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve sipariş vermek için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Karçığ Soğutma
  Karçığ Soğutma
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?