trennlde

Büfe Dolabı Çeşitleri

Büfe Dolabı Çeşitleri

Büfe Dolabı Çeşitleri

Büfe dolapları küçük işletmelerin vazgeçilmez demirbaş eşyasıdır. İstenilen en ayrıcalıklı özellik iyi birer soğutma sistemine sahip olmalarıdır. Bu dolaplar bir çok kullanışlı imkan sağlamaktadır. Geniş ve kapasitelidirler. Bunun yanında az yer kaplamalıdır. Bu yüzden tasarımı dikey olarak düşünülmüştür. Kapıları raylı sistem olarak tasarlanmıştır ve kullanma içinde ayrıca bir alana ihtiyaç duymazlar. İstenilen ölçülerde ve renklerde kolayca imal edilebilirler.

Esnafın bu dolapları seçerken göz önünde bulundurduğu bütün özellikleri bulundurmaktadır. Birkaç farklı şekilde tasarlanabilir ve uyarlanabilirler. İşyerinde istenilen her yere konumlandırılabilirler. İç mekanda veya dışarıda kolaylıkla kullanılırlar. Dışarıda ki olumsuz şartlar düşünülerek dış ortam şartlarına dayanıklı şekilde imal edilirler. İstenilen ölçülerde imal edilebilmesinin yanında istenilen yere koyulabilirler. İster tezgah altına isterseniz kasa bölümü olarak ve hatta cephe dolabı olarak bile kullanıma izin verebilecek fiziğe sahiptirler. Enerji tüketimleri oldukça az seviyedir. İçine yerleştirilecek olan ürünler sınıflanacak şekilde raf yapılabilir.

Anlık olarak raflar sökülüp yeniden düzenleme yapılır. İstenilen raf sayısına dönüştürülebilir. İmal edilen camlar bu özellikler ve noktalar çerçevesinde kırılmaya, darbelere ve çizilmelere karlı dayanıklı özel camdan imal edilmektedir. Yine bu özellikleri sunan sağlam bir iskelet lazımdır. Bunun içinde kaliteli endüstriyel krom nikel kaplı çizilmez çelikten imal edilirler. Uzun yıllar dayanıklı olup paslanmazlar. Dolap iyi bir soğutma sistemine karşılık olarak birçok fazla ürünü saklayabilmektedir. Şarküteri ürünlerinden içecek grubuna kadar bütün tüketici malzemelerini saklayacak koşullar üretirler. Bir diğer tercih sebebi ise istenilen dekorasyonun kolayca dolap üstüne yapılabilmesidir.

Ürün saklamak ve dizayn etmek oldukça kolaydır. Tasarımı sürekli yenilikçidir. Çünkü zamanla birlikte sürekli ye modelleri ve mevcut modelleri modifiye etmeye izin verir. Küçük işletmelerin ve yerden tasarruf etmek isteyen işletmelerin ilk tercihi büfe dolaplarıdır. Bu dolaplar KARÇIĞ Soğutma çatısı altında üretilip siz değerli müşterilerimize ulaştırılmaktadır. Müşterilerimizin isteklerini ve ihtiyaçlarını göz önüne alarak yine müşterinin istemiş olduğu ölçülerde ve renklerde imalatını gerçekleştirmekteyiz. Türkiye’nin her noktasına istemiş olduğunuz model ve ölçüler dahilinde siparişlerinizi ulaştırmaktayız.

Firma bünyemizde bulunan yetkili eleman ürünü size kadar getirip istenilen konuma montajını gerçekleştirmektedir. Ürünler 5 yıl garanti kapsamında olup arıza ve diğer durumlar karşısında kalmanız halinde hızlı teknik servis birimimiz her zaman yanınızda olacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Karçığ Soğutma
Karçığ Soğutma
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?