trennlde
Büfe Dolabı

Büfe Dolabı

Bu Büfe Dolabı genellikle küçük işletmeler tarafından kullanılmaktadır. Ürün yüksekliği 90 cm olup tezgah şeklindedir. Az metrekareye sahip dükkanlarda yerden tasarruf edilmek üzere tasarlanmıştır. Ürünün imal edildiğini bütün metal parçaları paslanmaz krom nikel kaplı çizilmez çeliktir. Kullanılan cam ısıcam özelliğindedir. Dolabın içinde 3 katlı kullanıma izin veren 2 adet ızgara raf bulunmaktadır. İçerisine istenilen her türlü ürün yerleştirilebilir. 0 derece ile +10 derece arasında ayarlanabilen sıcaklıkta kullanılır.

Dolabın üst tarafında ki tezgah isteğe göre ahşap, mermer veya metalden imal edilebilir. Dolap kendi aydınlatma ünitesine sahiptir. Ürün ölçüleri müşterinin istemiş olduğu ölçülerde imal edilmektedir. Ürün rengi müşterinin istemiş olduğu renklerde imal edilebilir. Ürün sabit olup hareketsizdir. İsteğe bağlı olarak tekerlek ayak eklenilebilir. Dolap kapakları mıknatıslıdır ve vakum etkisiyle istenilen tazelikte ürünü muhafaza etmektedir.

Karçığ Soğutma ürünleri ile kaliteyi arttırın, işinizi büyütün. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve sipariş vermek için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Teklif Formu

    Whatsapp
    Karçığ Soğutma
    Karçığ Soğutma
    Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?