trennlde

Çiğ Köfte Dolabı ve Banko Takımı

Çiğ Köfte Dolabı ve Banko Takımı

Çiğ Köfte Dolabı ve Banko Takımı

Çiğ Köfte Dolabı ve Banko Takımı Mutfak tezgâhını andıran görüntüsüyle L şeklinde dizayn edilmiş olan bu tezgâh, gelen müşterilerin yapılan işlemleri rahatlıkla görebileceği şekildedir. Tezgâh hem çalışma alanı olarak kullanılmakta hem de müşteri karşılama konsolu olarak kullanılmaktadır. Soğutucu özelliği mevcut olan bu tezgâhta sebzelerin muhafaza edilmesi taze kalabilmesi için malzeme deposu bulunmaktadır. Sebze deposu cam bölme şeklinde oluşturulmuş üflemeli soğutucu özelliğine sahiptir.

Cam kırılmaya karşı dayanıklıdır. Cam bölmelerin üzerine şalgam suyu

buy-kamagra-oral-jellies.com

, meyve suyu gibi her türlü içecek, nar ekşisi vs. konulabilecek düzeydedir. Tezgâhın bir kısmında siparişlerin paketlemesi yapılmakta bir kısmında ise gelen müşteriye hizmet sunmak için çalışma yapılmaktadır. Bu tezgâhın üzerinde kapaklı dolaplar bulunmaktadır. Kullanıcı kişinin tercihe bağlı olarak kullanım şekli sunmaktadır. Ayrıca kişisel tercihe göre renk seçenekleri oluşturulmaktadır.

Karçığ Soğutma ürünleri ile kaliteyi arttırın, işinizi büyütün. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve sipariş vermek için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Karçığ Soğutma
  Karçığ Soğutma
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?