trennlde
Çiğ Köfte Dolabı

Çiğ Köfte Dolabı

Birçok yatırımcının kurulum maliyetinin azlığı nedeniyle ilk etapta tercih edebileceği düzeyde oluşturulan bu dükkân şeklindeki çiğ köfte dolabı, bayilik şeklinde oluşturulmuştur. Bu dükkân içerisinde çiğ köfte soğutma tezgâhı, çiğ köfte satış bankosu ve içecek dolabı mevcuttur. Çiğ köfte soğutma tezgâhı alttan soğutucu özellik taşımakta ve üstten üflemeli olarak çiğ köftenin ve diğer çiğ köfte malzemelerinin muhafaza edilmesinde etken rol oynamaktadır.

Çiğ köfte satış bankosunda, bankonun iç alt kısmında kapaklı ve çekmeceli bölmeler bulunmaktadır. Üst kısmında ise lavaşı muhafaza edebilmek için soğutma özelliği bulunan bölme mevcuttur. Bu dolapların yapımında çelik malzeme kullanılmış olup paslanmaya dayanıklı ve oluşabilecek her türlü darbeye karşı dayanıklılık göstermektedir. İsteğe göre renk seçenekleri mevcut durumdadır.

Karçığ Soğutma ürünleri ile kaliteyi arttırın, işinizi büyütün. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve sipariş vermek için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Teklif Formu

    Whatsapp
    Karçığ Soğutma
    Karçığ Soğutma
    Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?