trennlde

Çiğ Köfte Turşu Dolabı

Çiğ Köfte Turşu Dolabı

Çiğ Köfte Turşu Dolabı

Çiğ Köfte Turşu Dolabı Çiğ köftenin yanında vazgeçilmezler lezzetlerden biriside turşudur. Ülke olarak zengin turşu çeşidimiz bulunmaktadır. Bu turşu dolabı basamak şeklinde oluşturulmuş soğutucu özelliği bulunan çelik malzemeden yapılmış, her türlü darbeye karşı dayanıklılık gösteren bir dolaptır. Basamak özelliği sayesinde istenilen turşu çeşidine erişim kolaylığı sağlamaktadır.

Basamak bölmesinin hemen yanında çiğ köftenin yanında verilmek üzere oluşturulan ana maddesi isot biberinden olan acılı sosun muhafaza haznesi bulunmaktadır. O hazne cam ile kaplıdır. Cam kırılmaya ve çizilmeye karşı dayanıklılık gösterme özelliğine sahiptir. O bölmenin hemen yanında sosun ve turşunun gramaj hesabının eşit bir şekilde oluşturulabilmesi için tartı bölümü vardır. Çiğ köfte turşu dolabının mekana göre renk seçeneği oluşturulabilmektedir.

Karçığ Soğutma ürünleri ile kaliteyi arttırın, işinizi büyütün. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve sipariş vermek için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Teklif Formu

    Whatsapp
    Karçığ Soğutma
    Karçığ Soğutma
    Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?