trennlde
Çiğ Köftem Dolabı

Çiğ Köftem Dolabı

Bu Çiğ Köftem Dolabı oval bir şekilde oluşturulmuştur. Hem tezgâh hem satış bankosu olarak kullanılmaktadır. Birçok firma tarafından çok amaçlı kullanımı nedeniyle tercih edilen dolaplar arasında yer almaktadır. Çelik malzemeden yapılmış olmasından dolayı dayanıklı ve paslanmaz bir niteliktedir. Birkaç kişinin rahatlıkla çalışabileceği büyüklüktedir. Alt kısımda soğutmalı malzeme deposu vardır. Lavaşın, turşunun ve sebzelerin muhafazası için soğutucu bulunmaktadır.

Üst kısmı cam bölmelerden oluşmuştur ve bu camlar kırılmaya veya çizilmeye dayanıklıdır. Tezgâhın diğer tarafında kapaklı dolaplar ve çekmeceler mevcuttur. Bunlar kullanıcının isteğine göre kullanım amacı taşımaktadır. Firmanın isteğine göre dizayn edilebilmekte ve renk seçenekleri oluşturulmaktadır. Ayrıca firma sahibinin isteğine göre dolabın üzerine firmanın logosu veya firmanın markası baskılanmaktadır.

Karçığ Soğutma ürünleri ile kaliteyi arttırın, işinizi büyütün. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve sipariş vermek için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Teklif Formu

    Whatsapp
    Karçığ Soğutma
    Karçığ Soğutma
    Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?