trennlde

Çikolata ve Lokum Dolabı

Çikolata ve Lokum Dolabı

Çikolata ve Lokum Dolabı

Çikolata, lokum ve diğer şekerlemelerin konulduğu bu dolabın alttan üflemeli soğutucu özelliği bulunmaktadır. Çok fazla ürün konulması nedeniyle diğer dolap türlerine göre soğutucu gücü daha fazladır. Bu dolap ısıcam ve sürgü kapılardan oluşmaktadır. Paslanmaya ve kırılmaya karşı dayanıklıdır. Dijital termostat ile dolabın iç sıcaklığı korunmaktadır. Stant şeklinde oluşturulmuş bu dolap cam bölmelerden oluşmuştur. Bu cam bölmeler kendi içerisinde cam raflara ayrılarak kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Bu standın yan tarafından basamak şeklinde oluşturulmuş olan soğutucu özellikli bir bölüm vardır. Bu bölüm tasarımsal olarak dizayn edilmiş olup kavanoza konulan şekerler gelen müşteriler için görsel bir albeni oluşturmuştur. Çikolata Lokum Dolabı satım bankosu olarak da kullanıldığı için tartı için oluşturulmuş bir bölüm bulunmaktadır. Bu dolap işletme sahibinin isteğine göre tasarlanabilir ve renklendirilebilirdir.

Karçığ Soğutma ürünleri ile kaliteyi arttırın, işinizi büyütün. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve sipariş vermek için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Teklif Formu

    Whatsapp
    Karçığ Soğutma
    Karçığ Soğutma
    Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?