trennlde

Dikey Çiğköfte Dolabı

Dikey Çiğköfte Dolabı

Dikey Çiğköfte Dolabı

Görünümü itibariyle seyyar bir yapısı olan Dikey Çiğköfte Dolabı; tekerlekleri vasıtasıyla taşınması kolay ve az yer kaplayan altta soğutma özelliği bulunan bir dolaptır. Yan tarafında cam kapaklı bir bölmesi bulunmaktadır. Bu bölmenin içinde tel şeklinde oluşturulmuş paslanmaya dayanıklı demirden yapılmış raf bulunmaktadır. Cam kapak ise kırılmaya ve ısıya dayanıklılık göstermektedir. Dolabın üst kısmı ise çalışma alanını oluşturmaktadır. Tezgâh bankosu ahşaptan ve camdan oluşturulmuştur.

Burada paketleme veya dürüm yapma işlemi gerçekleştirilmektedir. Ahşap kısmı neme dayanıklılık göstermektedir. Dolabın metal kısmı birçok darbe veya çizilmelere karşı dayanıklılık göstermekte olup aynı zamanda paslanmaz özelliktedir. İstenilen renk seçenekleri oluşturulabilir ve dolabın tasarımında firmanın kendi ismi ve logosu yapılması mümkün durumdadır.

Karçığ Soğutma ürünleri ile kaliteyi arttırın, işinizi büyütün. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve sipariş vermek için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Teklif Formu

    Whatsapp
    Karçığ Soğutma
    Karçığ Soğutma
    Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?