İmalatçı Firma Güvencesiyle..
+90 212 256 36 73 0 530 575 21 28 Türkçe English العربية

Dry Aged Dolabı

Karçığ Soğutma ürünleri ile kaliteyi arttırın, işinizi büyütün. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve sipariş vermek için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz


Dry Aged DolabıTaze etleri muhafaza ederek daha yumuşak ve leziz bir hal almasını sağlayan Dry Aged yaşlandırma dolapları Karçığ Soğutma ile işletmelerinize geliyor. Dry Aged et yaşlandırma dolapları ile birlikte etlerin daha sağlıklı bir şekilde tüketilmesini ve muhafaza edilmesini sağlamaktadır.

Restoranlar da karşımıza çıkan sağlığımıza uygun tüketilecek bir şekilde etler, et yaşlandırma dolaplarıyla dinlendirilerek insanların tüketimine uygun hale getirilir.

Dry Aged et yaşlandırma dolapları ile birlikte etin sağlıklı koşullar çerçevesinde muhafaza edilmesi sağlanır. Sağlanılan bu dinlendirme işlemleri ile birlikte etin kısa süre içe içerisinde pişmesini sağlanır. Dolapta ki en büyük etkilerden bir tanesini de etin daha lezzeti olmasıdır. Bu dolaplarda muhafaza edilen etler daha sulu, lezzetli ve kolay çiğnenebilecek bir hale getirilmektedir.

İmalatçı Firma Güvencesiyle..
+90 212 256 36 73 0 530 575 21 28 Türkçe English العربية