trennlde
Kasap Dolabı

Kasap Dolabı

Kasap dolabı et ürünlerinin bulunması gereken ortamı ve raf ömürlerinin uzatılması için kullanılır. Ürünlerin muhafazası ve teşhirleri için ihtiyaç duyulur. Poliüretan gövdesi ve yanları, paslanmaz çelik tezgâhı bulunur. Bununla birlikte paslanmaz çelik iç kaplama ve aydınlatma sistemi vardır. Böylelikle uzun yıllar kullanım şansı sunar. Açılabilir tempered glass özelliği sayesinde ürünün dolap içerisine kolayca yerleştirilmesine imkân tanır. Aynı sebeple temizliği noktasında da kolaylık vermektedir.

Ebat olarak fazla büyük olmadığı için yer sıkıntısı yaşayan işletmelerce tercih edilmektedir. Kasap dolapları ısısının derecesi mevsim koşullarına göre +4 ve +6 santigrat derece arasında ayarlanabilmektedir. İşletmenin iç mekân dekoruna göre ebat ve dış renkler müşterilerin arzuna göre tasarlanabilmektedir. Dış renk değişebilse de hijyen göstergesi olarak dolap içi genelde beyaz yapılmaktadır.

Karçığ Soğutma ürünleri ile kaliteyi arttırın, işinizi büyütün. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve sipariş vermek için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

 

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Karçığ Soğutma
  Karçığ Soğutma
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?