trennlde

Kebapçı Dolabı

Kebapçı Dolabı

Kebapçı Dolabı

Bu kebapçı dolabı modeli genellikle büyük yerler tarafından tercih edilmektedir. Dolap mutfak ve ızgara önü olarak kullanılır. Dolap kapakları yer tasarrufundan dolayı raylı sistem olarak tasarlanmıştır. Dolap bütün halinde kendi içinde 3 ayrı bölüme sahiptir. Ürünleri 3 kategoriye ayırarak koymanızı sağlamaktadır. Dolabın 3 bölmesi ayrı sıcaklıklarda çalıştırılabilir. Dolabın alt tablası paslanmaz çelikten imal edilmiştir.

Üst cam dolapta kullanılan cam ısıcam özelliktedir. Dolabın üstü sunum tezgahıdır. Hazır ürünler buradan servis edilmektedir. Dolabın çalışma sıcaklığı 0 derece ila +10 derece arasında ayarlanabilmektedir. Ürün ölçüleri müşterinin istemiş olduğu ölçülerde imal edilmektedir. Dolap kendi aydınlatma ünitesine sahip olup 2 farklı renkte ışık seçeneğine sahiptir. Dolap istenilen renklerde ve istenilen tarzda dekorasyon ile imal edilebilmektedir.

Karçığ Soğutma ürünleri ile kaliteyi arttırın, işinizi büyütün. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve sipariş vermek için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Karçığ Soğutma
  Karçığ Soğutma
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?