trennlde

Kırmızı Waffle Dolabı

Kırmızı Waffle Dolabı

Kırmızı Waffle Dolabı

Kırmızı Waffle Dolabı Görsel açıdan zengin ve canlı renkler ile tasarlamasından dolayı sevilen modeller arasındadır. Müşteriler tarafından istenilen ebatlarda ve renkte yapılabilmektedir. Alt tabla tasarımıyla dikkat çekmektedir. Yapımında kullanılan endüstriyel nikel, krom ile kaplı çelik sebebiyle paslanmazdır. Bu sebeple çizilmelere oldukça dayanıklı ve uzun kullanım imkânı sağlamaktadır. Dolap içi ısısı 0 derece ile +10 derece arasında ayarlanabilmektedir. Tabla üzerindeki cam bölme ısıcamdır.

Cam bölme darbelere karşı dayanıklıdır. Ön kısımdan açılabilmesi sayesinde temizliği oldukça kolaydır. Tempered cam olmasından kaynaklı buğulanmalar olmayacaktır. Dolap içerinde bir raf daha bulunmaktadır. Böylelikle depolama noktasında iç hacmiyle ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayacaktır. Waffle dolabının en üstündeki metal kesimle de dekor ürünler veya meyvelerin sergilenmesi için alternatif oluşturmaktadır. Dolabın şık tasarımı ve dolap içindeki waffle ürünleriyle oldukça estetik görünüm yaratılabilmektir.

Karçığ Soğutma ürünleri ile kaliteyi arttırın, işinizi büyütün. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve sipariş vermek için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Teklif Formu

    Whatsapp
    Karçığ Soğutma
    Karçığ Soğutma
    Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?