trennlde
Kumpir Dolabı

Kumpir Dolabı

Kumpir dolaplarının başta gelen özelliği birden fazla lezzet ürününü yan yana bulundurmaktır. Dolap tasarımı buna elverişli olmalıdır. Dolap tasarımı da ayrıca sunumun bir parçasıdır. Bu dolap modeli genel olarak küçük işletmeler tarafından tercih edilmektedir. Dolap iskeleti ve diğer şase destek ürünleri krom nikel kaplı olan paslanmaz endüstriyel çelikten imal edilmiştir. Dolap +2 ila +4 derece arasında mevsim normallerine göre ürünleri muhafaza etmektedir. Dolap boyunun uzunluğu 230cm olup müşterinin istediği ölçüler doğrultusunda değiştirilebilir. Dolap içinde 18 çelik gastronom küvet vardır. Bu kayık sayısı arttırılabilir.

Dolap oldukça sessiz çalışır ve lezzetlerin karışmaması adına yavaş bir hava akımı sayesinde kendi kapasitesini soğutmaktadır. Dolap tezgaha bir bütün olarak yerleştirilir ve tezgahın bir parçası rolündedir. Kendi içinde aydınlatma ünitesine sahiptir. Dolabın cam bölümü dayanıklı ısı camdan imal edilmiştir. Ürün sabittir. Dolabı gece moduna aldıktan sonra fiberglas olan 2 adet kapağı kapatılmalıdır.

Karçığ Soğutma ürünleri ile kaliteyi arttırın, işinizi büyütün. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve sipariş vermek için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Karçığ Soğutma
  Karçığ Soğutma
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?