trennlde
Pilav Tezgahı

Pilav Tezgahı

Seyyar özellikte olan bu dolabın üç tekerleği bulunmaktadır. Tekerlekli olması dolabın taşınmasını ve kolaylıkla yer değiştirmesini sağlamaktadır. Paslanmaz çelikten imal edilen Pilav Tezgahı, çelik olmasından dolayı uzun ömürlüdür ve darbelere karşı dayanıklılık göstermektedir. Alttan ısıtması bulunmaktadır. Kullanım yerine göre elektrikli, gazlı veya tüplü olarak kullanılabilmektedir. Üst kısmı tezgâh şeklinde oluşturulmuştur ve cam ile çerçevelidir. Cam kırılmaya karşı dayanıklıdır. Pilavı koymak için paslanmaz çelik haznesi bulunmaktadır.

Bu hazne alttan ısıtmalıdır. Diğer malzemeleri koymak için ise ayrı hazneler bulunmaktadır. Tezgâhın içerisinde bir adet muslukta bulunmaktadır. Dolabın LED ışıklandırması mevcuttur ve bu ışıklandırma sayesinde kolaylıkla dikkatleri üzerine çekmektedir. Satıcının isteğine göre renklendirilmesi yapılabileceği gibi dolap yeniden boyutlandırılabilir veya ilave üniteler eklenebilir.

Karçığ Soğutma ürünleri ile kaliteyi arttırın, işinizi büyütün. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve sipariş vermek için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Teklif Formu

    Whatsapp
    Karçığ Soğutma
    Karçığ Soğutma
    Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?