trennlde

Poğaça Ve Börek Dolabı

Poğaça Ve Börek Dolabı

Poğaça Ve Börek Dolabı

Poğaça Ve Börek Dolabı genel olarak I şeklinde olup bar veya mutfak önü olarak kullanılmaktadır. Tezgah çelikten üretilmektedir. Kullanılan çelik endüstriyel paslanmaz krom nikel kaplı inoks malzemedir. Tezgahın üst kısmında olan cam dolap tempered glass özelliği bulunan camdan imal edilmiştir. Darbelere ve buğulanmaya karşıdır. Tezgah alt kısmında 700 litre kapasiteli tezgah aldı dolap içermektedir. Tezgahın dış kısmı istenilen dekorasyon ile imal edilir. Ayrıca ürün ölçüleri müşterinin istemiş olduğu ölçülerde imal edilmektedir.

Poğaça Ve Börek Dolabı tablası metal, mermer veya döküm mermer şeklinde müşterinin isteğine göre yapılmaktadır. Cam dolap içerisinde aydınlatma ünitesine sahiptir. Kullanılan çeliğin rengi istenilen renkte üretilebilir. Standart olarak tezgah ve ekipman renkleri gri ve siyah yoğunluktadır. Hareketli ve hareketsiz olarak 2 çeşit imalatı vardır.

Karçığ Soğutma ürünleri ile kaliteyi arttırın, işinizi büyütün. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve sipariş vermek için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Teklif Formu

    Whatsapp
    Karçığ Soğutma
    Karçığ Soğutma
    Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?