trennlde

Şarküteri Dolabı

Şarküteri Dolabı

Şarküteri Dolabı

Şarküteri dolapları ürünlerin gerekli muhafaza ve teşhiri konusunda ihtiyaç duyulmaktadır. Şarküteri ürünlerin doğallık özelliğini bozmadan ve raf ömürlerini uzatmak için gerekli tüm teknik özelliklere sahiptir. Poliüretan gövdesi ve yanları, paslanmaz çelik tezgâha sahiptir. Paslanmaz çelik iç kaplama ve aydınlatma sistemi ile uzun yıllar kullanım imkânı tanımaktadır. Açılan tempered glass özelliği sayesinde ürünün dolap içerisine yerleştirilmesini sağlar.

Temizliği noktasında da kolaylık vermektedir. Şarküteri dolapları ısısının derecesi mevsim koşullarına göre +4 ve +6 santigrat derece arasında ayarlanabilmektedir. Geniş iç hacmiyle muhafaza edilecek tüm ürünlerin düzenli ve özenli görünmesiniz sağlamaktadır. Sürgülü kapaklarıyla hijyenik kullanım içim katkı sağlar. İşletmenin iç mekânına göre ebat ve dış renkler müşterilerin arzuna göre tasarlanabilmektedir. Dış renk değişebilse de hijyen göstergesi olarak dolap içi genelde beyaz yapılmaktadır.

Karçığ Soğutma ürünleri ile kaliteyi arttırın, işinizi büyütün. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve sipariş vermek için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Teklif Formu

    Whatsapp
    Karçığ Soğutma
    Karçığ Soğutma
    Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?