trennlde

Soğuk Hava Odası Büyük

Soğuk Hava Odası Büyük

Soğuk Hava Odası Büyük

Bu model bir soğuk hava odası büyük işletmeler tarafından kullanılır. Çok büyük bir kapasitesi vardır. Kurulumu için en az 40 metrekare boşluk bulunmalıdır. Çift halinde yan yana 2 farklı dolap inşa edilmektedir. Dolabın çalışma sıcaklığı aralığı -50 derece ila +10 derece arasında ayarlanabilmektedir. Bu 2 dolabın ısı ayarları farklı olmaktadır. Bir tanesi eksi derecelerde kullanılırken diğeri +4 derece gibi bir ısı değerinde kullanılabilir. Dolabın iskelet sistemi endüstriyel paslanmaz krom nikel kaplı çelikten imal edilmiştir.

40 mm kalınlığında ısı yalıtımlı duvarlar bulunmaktadır. Arıza alarmı mevcuttur. Dolaplar kendi içerisinde aydınlatma ünitelerine sahiptirler. Ürünün sabit bir ölçüsü olmayıp istenilen ölçü ve renge göre imal edilebilmektedir. Dolapların içinde su gideri bulunmaktadır. Ayrıca 0 derece üzeri kullanımlarda nemlendirici özelliği devreye girer.

Karçığ Soğutma ürünleri ile kaliteyi arttırın işinizi büyütün. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve sipariş vermek için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Teklif Formu

    Whatsapp
    Karçığ Soğutma
    Karçığ Soğutma
    Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?