trennlde

Tabelalı Waffle Dolabı

Tabelalı Waffle Dolabı

Tabelalı Waffle Dolabı

Tabelalı Waffle Dolabı Bu model waffle dolapları daha çok dükkân sınırları içerisinde sokak satışı için tercih edilmektedir. Küçük boyutlu olmasına karşın depolama noktasında oldukça yeterlidir. Waffle yapımı malzemeleri olan waffle hamuru, meyveler, çikolata sosları ve şekerlemeleri düzenli ve özenli sergilenmesine olanak tanır. Dolabın alt tablası nikel, krom gibi materyallerle kaplı çelik parçalardan bir araya gelmiştir. Böylelikle paslanmazdır ve uzun kullanım için ihtiyaç duyulmaktadır.

Dolabın cam kısmı ısıcam özelliğini taşımaktadır. Bu özellik sayesinde darbelere karşı dirençlidir. Buğulanma gibi sorunlarda yaşanmamaktadır. Dolabın soğutma ısısı 0 derece ile +10 derece arasındadır. Dolap tabelalı olduğundan istenilen renk ve tasarımda yapılabilmektedir. Küçük alanlarda kullanıma elverişli olsa da arzu edilen ebatlarda yapılabilmektedir.

Karçığ Soğutma ürünleri ile kaliteyi arttırın, işinizi büyütün. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve sipariş vermek için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Teklif Formu

    Whatsapp
    Karçığ Soğutma
    Karçığ Soğutma
    Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?