trennlde

Waffle Dolabı (W10)

Waffle Dolabı (W10)

Waffle Dolabı (W10)

Waffle Dolabı Görsel açıdan tasarımı şık olduğundan oldukça sevilen modeller arasındadır. Müşteriler tarafından istenilen ebatlarda ve renkte yapılabilmektedir. Alt tabla tasarımıyla dikkat çekmesinin yanında yapımında kullanılan çelik sebebiyle paslanmaz ve uzun kullanım imkânı sağlar. Bu nedenler sebebiyle çizilmelere oldukça dayanıklıdır. Dolap içi ise ısısı 0 derece ile +10 derece arasında ayarlanabilmektedir. Tabla üzerindeki cam bölme tempered cam olmakla beraber darbelere karşı dayanıklıdır.

Önden açılabilen mekanizması sayesinde temizliği oldukça kolaydır. Sadece su ile temizleme imkânı sağlamaktadır. Tempered cam olmasından kaynaklı buğulanmalar olmayacaktır. Waffle dolabının en üstündeki metal kesimle de dekor ürünler veya meyvelerin sergilenmesi için alternatif oluşturmaktadır. Dolabın şık tasarımı ve dolap içindeki waffle ürünleriyle oldukça estetik görsel yaratılabilmektir.

Karçığ Soğutma ürünleri ile kaliteyi arttırın

, işinizi büyütün. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve sipariş vermek için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

 

Teklif Formu

    Whatsapp
    Karçığ Soğutma
    Karçığ Soğutma
    Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?