trennlde

Waffle Dolabı (W11)

Waffle Dolabı (W11)

Waffle Dolabı (W11)

Dış kullanım için tercih edilen waffle dolaplarının içerinde yer almaktadır. Genellikle işletmelerin bahçelerinde kullanılabilmektedir. Tekerlekli mekanizması sayesinde taşınabilme özelliği bulunmaktadır. Tasarım olarak dikkat çekmesi için işletme logosunun veya göze hitap eden tasarımlar kullanılmaktadır. Dolabın cam bölmesinin ısıcam özelliği bulunmaktadır. Böylece camda buğulanma sorunu olmayacaktır.

Ön kısımdan açılabilmesi sayesinde temizliği de kolay olmaktadır. Kullanılan çelik parçalar sebebiyle paslanmaz çizilmez yapıda olmaktadır. Böylelikle uzun kullanım sağlamaktadır. Dolap içerisinin ısısı 0 derece ile +10 derece arasında ayarlanabilmektedir. Görünüş olarak küçük olsa ihtiyaç duyulabilecek depolama alanına sahiptir. Ürünlerin organize edilmesinin yanı sıra görsel açıdan zengin görünüme sahiptir. Müşterilerin arzusuna göre renk ve tasarımlarda yapılabilmektedir.

Karçığ Soğutma ürünleri ile kaliteyi arttırın, işinizi büyütün. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve sipariş vermek için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Teklif Formu

    Whatsapp
    Karçığ Soğutma
    Karçığ Soğutma
    Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?