trennlde

Waffle Dolabı (W15)

Waffle Dolabı (W15)

Waffle Dolabı (W15)

Waffle Dolabı Tatil beldelerinde ada tezgâha bağlı şekilde kullanılan dolaplar arasındadır. Diğer bölmelere entegre şekilde kullanılabildiği için tüm görsellikle uyum içerindedir. Müşteri tarafından arzu edilen renklerle ve tasarımda yapılabilmektedir. İhtiyaç olunan boyutlarda da yaptırma şansı sunmaktadır. Çelik parçalardan bir araya getirilmesi sebebiyle alt tabla oldukça dayanıklıdır. Yine aynı sebepten ötürü çizilmeye dayanıklıdır ve uzun süre kullanma imkânı sağlamaktadır. Alt tablanın üst kısmında bulunan cam bölme ısıcam özelliğine sahiptir.

Sıcak iklimde kullanılacağı için ısının kaybını önlemek adına iki sürgüden oluşan kapakları da bulunmaktadır. Tempered glass özelliği sebebiyle buğulanma da olmayacaktır. Dolap soğutma dereceleri 0 derece ile +10 derece arasında ayarlanabilmektedir. Sabit kullanılabileceği gibi tekerlekli mekanizması sebebiyle de istenilen yere konumlandırılabilmektedir.

Karçığ Soğutma ürünleri ile kaliteyi arttırın, işinizi büyütün. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve sipariş vermek için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

online-pharmacy-uk.com

Teklif Formu

    Whatsapp
    Karçığ Soğutma
    Karçığ Soğutma
    Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?