trennlde

Waffle Dolabı (W16)

Waffle Dolabı (W16)

Waffle Dolabı (W16)

Waffle Dolabı işletmelerde mutfak önlerinde L biçiminde tezgahlara sabit bir şekilde kullanılmaktadır. Waffle yapımında ihtiyaç duyulan hamurun, meyvelerin, sosların ve süslemelerin uzun kullanımı noktasında dolaplar ihtiyaç haline gelmektedir. Waffle dolabı tezgâhın devamına uyumlu şekilde tasarlanabilmektedir. Müşterinin arzu ettiği ebatlarda, renkte ve tasarımla işletmeye en uygun şekilde yapılabilmektedir.

Waffle Dolabı içerisinde bulunan 3 kısa basamakla konulacak ürünlerin daha düzenli ve özenli gösterilmesi noktasında fayda sağlamaktadır. Dolap soğutma ısıları 0 derece ile +10 derece arasında ayarlanabilmektedir. Alt tabla paslanmaz çelikten yapılmıştır. Bu da uzun süre kullanım ve çizilmelere karşı direnç sağlamaktadır. Bombeli camın üst kısımda bittiği yerdeki metal bölmeyle ürünlerin görseline katkı açısından ekstra depolama alanı yaratılmıştır.

Karçığ Soğutma ürünleri ile kaliteyi arttırın, işinizi büyütün. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve sipariş vermek için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Teklif Formu

    Whatsapp
    Karçığ Soğutma
    Karçığ Soğutma
    Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?