trennlde

Waffle Dolabı (W9)

Waffle Dolabı (W9)

Waffle Dolabı (W9)

Waffle Dolabı Waffle yapımı için gerekli malzemelerin muhafaza edilmesi gereken ısıda kalması için ihtiyaç duyulan dolaplardandır. Geniş depolama alanı olmasının yanında camekânlı bölme içerisinde bir adet rafta bulunmaktadır. Böylece sunum ve ürünlerin organize edilmesi için elverişlidir. Ayrıca camlı bölmesinin ısıcam özelliği bulunmaktadır. Dolap içinin soğutma aralığı ise 0 derece ile +10 derece arasında değişebilmektedir. Tekerlekli mekanizması sayesinde dükkân içerisinde istenilen yere konulabilir.

Dükkân önünde kullanım imkânı da tanımaktadır. Dolabın kullanım alanının nemden uzak ve oda sıcaklığında olması gerekmektedir. Bu da uzun kullanım noktasında yardımcı olacaktır. İşletmenin istediği renge göre dolap rengi tercih edilebilmektedir. İşletmenin logosu da eklenebilmektedir. İstenilen boyutta yaptırılarak dükkân içerisinde veya dışarıda kullanmak üzere konumlandırılabilmektedir.

Karçığ Soğutma ürünleri ile kaliteyi arttırın, işinizi büyütün. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve sipariş vermek için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Karçığ Soğutma
  Karçığ Soğutma
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?