trennlde
Waffle Dolabı

Waffle Dolabı

Tek parça halinde metal ve turuncu renginde üretilmiş olsa da istenilen renkte üretilmektedir. Waffle dolabı standart tezgâh boyutundadır. Waffle yapında kullanılan ürünlerin ihtiyaç olduğu ısıda tutulması için kullanılan dolaplardır. Waffle hamuru ve üzerine eklenecek çikolata soslarını, meyvelerin kullanım ömürlerini uzatmak için kullanılmaktadır. Dolap tek parça halinde üst metal, cam kısım ve alt tabladan oluşmaktadır. Üst metal kısmı görsellik için kullanım alanı yaratmaktadır.

Cam kısım ile kullanılan malzemenin tozdan korunması ve kullanılan ürünlerin sergilenmesine imkân tanır. Alt tablası paslanmaz çeliktendir ve çizilmez yapıdadır. Dolabın bulunduğu ortam oda sıcaklığı olmalıdır. Dolabın çalışma ısısı 0 derece ile +10 derece arasında istenilen şekilde ayarlanmaktadır. Dolap sabit şekilde kullanabilmekte olup tekerlekleri sayesinde yer değiştirebilmektedir.

Karçığ Soğutma ürünleri ile kaliteyi arttırın, işinizi büyütün. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve sipariş vermek için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

ing.de/_images/ohne/index.html%3Fp=171.html

Teklif Formu

    Whatsapp
    Karçığ Soğutma
    Karçığ Soğutma
    Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?