trennlde

Waffle Teşhir Dolabı (W18)

Waffle Teşhir Dolabı (W18)

Waffle Teşhir Dolabı (W18)

Bu dolap parlak ve gösterişli renklerdeki tasarımı ile öne çıkmaktadır. Müşteriler tarafından arzu edilen renkte ve görünümde tasarlanabilmektedir. İstenilen ebatlarda da yapılabilmektedir. Tezgâh tipi dolaplarla birlikte kullanabilmektedir. Oluşturulan setlerle uyum sağladığından tek tip dükkân konseptine sahip işletmelerce tercih edilmektedir. Cam bölmesi tempered glass özelliğine sahiptir. Böylece oldukça dayanıklıdır ve buğulanma sorunlarının yaşanmasını önler.

Dolabın iç soğutma derecesi 0 derece ile +10 derece arasında ayarlanabilmektedir. Waffle yapımında kullanılan waffle hamuru, meyve, çikolata sosları ve şekerlemelerin uzun süre muhafazası noktasında ihtiyaçtır. Dolabın alt tablası nikel, krom gibi maddelerle kaplı çelikten meydana gelmiştir. Böylelikle paslanmaz olduğu gibi uzun kullanımlar içinde oldukça ideal bir dolaptır.

Karçığ Soğutma ürünleri ile kaliteyi arttırın, işinizi büyütün. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve sipariş vermek için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Karçığ Soğutma
  Karçığ Soğutma
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?