trennlde

Waffle ve Kumpir Dolabı

Waffle ve Kumpir Dolabı

Waffle ve Kumpir Dolabı

Bu waffle ve kumpir dolabı modeli genellikle küçük ve orta büyüklükteki işletmelerde iç mekanda kullanılmaktadır. Dolap tasarımı içinde dış olarak aydınlatma ışıkları kullanılmıştır. Bu doğrultuda istenilen tasarımda imal edilebilmektedir. Dolap arkası bar olarak kullanılabilir. Tezgah olarak kullanılıp kasa bölümü eklenebilir. Dolabın iç kısmında alt tarafta vakumlu dolabı ve kapakları vardır. Hem teşhir hem de ürün stoklama özelliğinde kullanılabilir.

Dolabın alt tablası ve bütün metan noktaları endüstriyel paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Cam kısmı ise kasa ve diğer etmenler düşünülerek tempered glass özellikte cam kullanılmıştır. Kapaklar günlük sökülür ve gece tekrar dolabın kapağı yerine koyulur. Dolap içindeki kayık sayısı istenilen şekilde arttırılabilir. Dolabın kendine ait sarı ve beyaz olmak üzere 2 renk seçeneğinde kendi aydınlatma ünitesi bulunmaktadır.

Karçığ Soğutma ürünleri ile kaliteyi arttırın, işinizi büyütün. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve sipariş vermek için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Teklif Formu

    Whatsapp
    Karçığ Soğutma
    Karçığ Soğutma
    Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?