trennlde

Ziyafet Çiğ Köfte Dolabı

Ziyafet Çiğ Köfte Dolabı

Ziyafet Çiğ Köfte Dolabı

Ülkemizin geleneksel lezzetleri arasında yer alan çiğ köfte, birçok birey tarafından tercih edilen lezzetler arasında yer almaktadır. Çiğ köftenin muhafaza edilmesi ve sunulması amacıyla birçok farklı yöntem uygulanmış ve farklı dolaplar oluşturulmuştur. Çiğ köftenin ana malzemelerinden birisi olan kırmızıbiberde bu dolapların oluşturulma seçeneklerinde rol oynamıştır. Ziyafet çiğ köfte dolabı kırmızı biberin temsili şeklini yansıtarak birçok bireyin özelliklede çocukların ilgisini çekmektedir.

Satış bankosu olarak kullanılan bu dolabın üstten üflemeli soğutucu özelliği bulunmaktadır. Cam buharlaşmaz özelliğe sahiptir. Çelik malzemeden yapılmış oldukça sağlam bir yapıya sahip olan bu dolabın üst kısmında teşhire hazır halde sebzeler bulunmaktadır. Boyası çizilmeye ve suya karşı dayanıklıdır. Üst bölmede paketleme yapılmakta hem de sipariş alınmaktadır.

Karçığ Soğutma ürünleri ile kaliteyi arttırın, işinizi büyütün. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve sipariş vermek için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Teklif Formu

    Whatsapp
    Karçığ Soğutma
    Karçığ Soğutma
    Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?