trennlde

Balık Teşhir Dolabı

Balık Teşhir Dolabı

Balık Teşhir Dolabı

Balıkların teşhirinde kullanılan balık teşhir dolabı alttan soğutucu özelliği bulunmaktadır. Kromdan yapılmış olan bu dolap deniz ürünlerinin yapısını bozmamaktadır çünkü krom tuzlu sudan etkilenmemektedir. Kromdan yapılmış olan bu ürünün kalitesi ve dayanıklılığı çok yüksek olmasından dolayı uzun yıllar kullanılabilir durumdadır. Düz olarak konumlanmış bölmesinin olması balık türlerinin alıcıya estetik olarak sergilenmesini sağlamaktadır. Kolay temizlenebilir olması birçok firma tarafından tercih sebepleri arasında yer almaktadır.

LED ışıklandırma yapılmasıyla görsel bir albeni oluşturmaktadır. Tekerlekli ayaklara sahip olması dolabın kolaylıkla taşınmasını sağlamaktadır. Açık alanda satım yapan bireyler için uygun niteliktedir. Genellikle balık satım aşamasında müşteriye sunum amacıyla kullanılmaktadır. Firma sahibinin isteğine göre boyutlanmakta ve hazneleri çoğaltılmaktadır.

Karçığ Soğutma ürünleri ile kaliteyi arttırın, işinizi büyütün. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve sipariş vermek için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Teklif Formu

    Whatsapp
    Karçığ Soğutma
    Karçığ Soğutma
    Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?