trennlde
Kumpir Standı

Kumpir Standı

Kumpir standı tezgah dolap kasa bütünlüğünden oluşmaktadır. Stant içerisinde kumpir dolabı, kumpir hazırlanması için tezgah, tezgah altı dolaplar, kasa bölümü ve müşterinin hizmet aldığı tezgah bulunur. Stand bar önü veya mutfak önü olacak şekilde konumlandırılır. Standart ölçüsü yoktur. İmal edilecek ölçü müşterinin istediği ölçüler doğrultusunda gerçekleştirilir. Farklı işyerleri için farklı tasarımlar söz konusu edilebilir. Bütün bir bölüm olarak istenilen tasarımın uygulanmasına izin vermektedir.

Dolap kısmı 0 derece ila +10 derece arasında ayarlanmış sıcaklıkta ürünleri muhafaza eder. Kendine özgün bir aydınlatma ünitesi vardır. İskelet sisteminde ve kullanılan diğer metaller endüstriyel paslanmaz krom nikel kaplı çizilmez çeliktir. Uzun yıllar dayanıklıdır. Ve zaman içinde yıpranmaya dayanıklıdır. İstenilen stil yapılabilir. Standın her 2 tarafını farklı olarak kumpir veya waffle bölümü olarak kullanılabilir.

Karçığ Soğutma ürünleri ile kaliteyi arttırın, işinizi büyütün. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve sipariş vermek için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Teklif Formu

    Whatsapp
    Karçığ Soğutma
    Karçığ Soğutma
    Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?