trennlde

Dikey Çiğ Köfte Dolabı

Dikey Çiğ Köfte Dolabı

Dikey Çiğ Köfte Dolabı

Bu Dikey Çiğ Köfte Dolabı soğutucu özelliği bulunan paslanmaz sacdan yapılmış, çizilmeye dayanıklı ve çok az yer kaplayan bir dolaptır. Üstten üflemesi ve alttan soğutması bulunmaktadır. Ayrıca deposu da mevcuttur. Depo iki bölmeye ayrılmıştır. Bu bölmeler kişisel tercihe bağlı olarak kullanım amacı taşımaktadır. Bu depoda lavaş ve diğer çiğ köfte malzemeleri muhafaza edilmektedir. Çiğ köfte dolabı 120 santimetre uzunluğundadır.

Tekerlekli ayaklarının olması kolaylıkla taşınmasını veya yer değiştirilmesini sağlamaktadır. Üst kısmı çalışma tezgâhı olarak kullanılmaktadır. Çalışma tezgâhının yan tarafları camdan yapılmıştır. Cam kırılmaya dayanıklı malzemeden yapılmıştır. Burada satıcı paketleme işlemini yapmaktadır. Bu çiğ köfte dolabının renk seçenekleri bulunup kişisel tercihe kalmıştır. İstenildiği takdirde çiğ köfte firmalarının markası veya logosu ürün üzerine tasarımsal olarak dizayn edilmektedir.

Karçığ Soğutma ürünleri ile kaliteyi arttırın, işinizi büyütün. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve sipariş vermek için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Teklif Formu

    Whatsapp
    Karçığ Soğutma
    Karçığ Soğutma
    Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?