trennlde
Çiğ Köfte Standı

Çiğ Köfte Standı

Çiğ Köfte Standı Çiğ köftenin yapımının önemli olduğu kadar sunumunun da önemli olması gereklidir. Müşteri çekebilmede sunum ne kadar iyi ise müşteri o kadar fazla olacaktır. Bu stant ilk bakışta mutfak görünümünü andırmaktadır. Dört tarafının açık olması nedeniyle yapılan işlemlerin tamamı müşterinin gözünün önünde yapılmaktadır. Birden fazla kişinin rahatlıkla çalışabileceği büyüklükte tasarlanmıştır. Tamamı PVC den yapılmıştır. Soğutucu özelliği bulunmaktadır. İçeceklerin, sebzelerin ve lavaşın muhafaza edilebileceği hazneler mevcuttur. Ön kısım satış bankosu olarak kullanılırken arka kısım çalışma tezgâhı olarak kullanılmaktadır.

Bu çiğ köfte standının üst kısmında kapaklı dolaplar bulunmaktadır. Bu dolaplar kullanıcının tercihine bağlı olarak düzenlenebilir. Standın dört tarafına yapılan menülerin ne olduğu ne kadar olduğu vatandaşın görebileceği şekilde dizayn edilmiştir. Standın üst kısmında, yapan firmanın ismi LED ışıklandırma yapılarak dikkat çekici hale getirilmiştir. İsteğe bağlı renk seçenekleri oluşturulabildiği gibi tasarımı da yapılabilmektedir.

Karçığ Soğutma ürünleri ile kaliteyi arttırın, işinizi büyütün. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve sipariş vermek için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Teklif Formu

    Whatsapp
    Karçığ Soğutma
    Karçığ Soğutma
    Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?