trennlde
Çiğ Köfte Bankosu

Çiğ Köfte Bankosu

Çiğ Köfte Bankosu Çiğ köftenin imal ve sunumu için çiğ köfte tezgâhları önemlidir. Bu tarz çiğ köfte tezgâhları hem çalışma bankosu hem de satış bankosu olarak kullanılmaktadır. L şeklinde oluşturulmuş bu tezgâh birkaç kişinin rahatlıkla çalışabileceği şekilde dizayn edilmiştir. Paslanmaz çelikten yapılmış ve darbelere dayanıklı bir niteliktedir. Bu tezgâhın soğutucu özelliği bulunmaktadır. Çiğ köfte tepsisi alttan soğutmalıdır. Sebzelerin muhafaza edilmesi için ayrı bir bölme bulunmaktadır.

LED ışıklandırması mevcuttur. Ayrıca lavaş ekmeğini muhafaza etmek için de ayrı bir bölme vardır. Tezgâhın çalışanların bulunduğu tarafta sürgülü dolaplar ve çekmeceler bulunmaktadır. Ayrıca kasa için ayrı bir bölme vardır. Bu tezgâhlar firmanın isteğine göre farklı renk seçeneklerine tabi olabilir ve istenildiği takdirde firmanın adı veya logosu tezgâh üzerine dizayn edilebilir.

Karçığ Soğutma ürünleri ile kaliteyi arttırın, işinizi büyütün. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve sipariş vermek için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Teklif Formu

    Whatsapp
    Karçığ Soğutma
    Karçığ Soğutma
    Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?