trennlde

Granny’s Brandium Waffle Tezgahı

Granny’s Brandium Waffle Tezgahı

Granny’s Brandium Waffle Tezgahı

Bu dolaplar AVM’nin belirli noktalarında tam ada şeklindeki stand işletmeler tarafından sabit şekilde kullanılmaktadır. Tekerlekli mekanizması sayesinde de istenilen yerlere konumlandırılabilir. Waffle dolabının alt bölmesi çelik parçalardan bir araya gelmesinden paslanmaz ve uzun kullanım için elverişlidir. Dolap iç soğutma derecesi 0 derece ile +10 derece arasında ayarlanabilmektedir. Cam bölmenin ısıcam özelliği sayesinde darbelere karşı dirençlidir.

Yine aynı özellik sebebiyle buğulanma sorunu olmayacaktır. Geniş iç hacmi sayesinde waffle yapımında kullanılacak olan malzemelerin kullanım ömürlerini uzatmaktadır. Dolap içerinde düzenli bir şekilde sergilenmesine imkân sunmaktadır. Dolabın kullanılacağı yerin nemli olmaması gerekir. Tercihen oda sıcaklığı olmalıdır. Müşterilerin arzusu üzerine çeşitli ebat, renk ve tasarımda yapılabilmektedir.

Karçığ Soğutma ürünleri ile kaliteyi arttırın, işinizi büyütün. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve sipariş vermek için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Teklif Formu

    Whatsapp
    Karçığ Soğutma
    Karçığ Soğutma
    Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?