trennlde

Kırmızı Siyah Kaplamalı Waffle Dolabı

Kırmızı Siyah Kaplamalı Waffle Dolabı

Kırmızı Siyah Kaplamalı Waffle Dolabı

Kırmızı Siyah Kaplamalı Waffle Dolabı daha çok işletmelerde köşelerde tercih edilir. Yarım daire biçiminde olmaktadır. Kırmızı kapmalı dolap oldukça büyük depolama ve sunum alanına sahiptir. Dolabın en üst kısmının iki tarafında da ekstra ürün konulabilmektedir. Waffle yapımı malzemeleri için gerekli ısıya sahiptir. Dolabın soğutma ısısı 0 derece ile +10 derece arasındadır. Dolabın cam kısmı ısıcam özelliğini taşımaktadır. Bu özellik sayesinde darbelere karşı dirençlidir.

Buğulanma gibi sorunlarda yaşanmamaktadır. Dolabın alt tablası nikel, krom gibi materyallerle kaplı çelik parçalardan bir araya gelmiştir. Böylelikle çizilmez, paslanmazdır ve uzun kullanım için uygundur. Dolabın karşıdan görülen kısmı istenilen renk ve tasarımda yapılabilmektedir. Küçük alanlarda kullanıma elverişli olsa da arzu edilen ebatlarda yapılabilmektedir.

Karçığ Soğutma ürünleri ile kaliteyi arttırın, işinizi büyütün. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve sipariş vermek için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Teklif Formu

    Whatsapp
    Karçığ Soğutma
    Karçığ Soğutma
    Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?