trennlde

Tatlıses Çiğ Köfte Dolabı

Tatlıses Çiğ Köfte Dolabı

Çiğ Köfte Dolabı

Bu Tatlıses Çiğ Köfte Dolabı altta soğutucu özelliği bulunmaktadır. Bu dolap paslanmaz sacdan yapılmıştır. Paslanmaz nitelikte olması dolabın ömrünün uzun olmasını sağlamaktadır. Ayrıca sebzelerin muhafaza için malzeme deposu bulunmaktadır. Müşteri karşılama ve paketleme tezgâhı bulunmakta olup tezgâh paslanmaz sacdan ve kırılmaya karşı dayanıklılık gösteren camdan yapılmıştır. İçeceklerin muhafaza edilebilmesi için üstten üflemeli nitelikte olan soğutucu mevcuttur.

Lavaşın muhafaza edilebilmesi ve taze kalabilmesi için ayrı bir hazne vardır. Çalışma tezgâhının alt kısmında kapaklı dolap ve çekmeceler mevcuttur. Bu dolap ve çekmeceler ahşaptan yapılmıştır, neme ve çizilmeye karışı dayanıklıdır. Çelikten yapılmış para kasası ve çöp kovasının konulması için ayrı bir hazne oluşturulmuştur. Renklendirmesi kullanıcı firmanın tercihine göre değişmektedir.

Karçığ Soğutma ürünleri ile kaliteyi arttırın, işinizi büyütün. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve sipariş vermek için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Teklif Formu

    Whatsapp
    Karçığ Soğutma
    Karçığ Soğutma
    Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?