trennlde

Waffle Dolabı (W6)

Waffle Dolabı (W6)

Waffle Dolabı (W6)

Bu dolap dükkân sınırları içerisinde dışarıda satış yapmak için uygundur. Waffle soğutma dolapları waffle yapımında kullanılan hamurun, meyvelerin ve süsleme ürünlerinin muhafazası noktasında ihtiyaçtır. Küçük işletmeler ya da ekstra olarak waffle satışı yapmak isteyen işletmeler tarafından tercih edilmektedir. Waffle hazırlamak için ihtiyaç olan tüm ürünlerin depolama alanı olarak kullanılacak alan cam ile görsel açıdan da desteklenmiştir.

Tabla üzerindeki cam bölme tempered cam olmakla beraber darbelere karşı dayanıklıdır. Yapımında çelik parçalar kullanılmıştır bu sayede paslanmaz olması sayesinde uzun kullanım sağlamaktadır. Dolap içi ısısı ise 0 derece ile +10 derece arasında ayarlanabilmektedir. Dolabın en alt bölmesi istenilen renkte ve tasarımda yapılabilmektedir. Kullanılacak alana göre ihtiyaç olunan boyutlarda yapılabilmektedir.

Karçığ Soğutma ürünleri ile kaliteyi arttırın, işinizi büyütün. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve sipariş vermek için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Teklif Formu

    Whatsapp
    Karçığ Soğutma
    Karçığ Soğutma
    Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?