trennlde

Çiğ Köfte Dolabı Granitli

Çiğ Köfte Dolabı Granitli

Çiğ Köfte Dolabı Granitli

Bu çiğ köfte dolabı granitli üç bölme şeklinde oluşturulmuş alt kısmında soğutucu özelliği bulunan metalden yapılmış, paslanmaz yapıda bir dolaptır. Bu dolap çalışma tezgâh bankosu olarak kullanılmaktadır. Orta kısımda üstten üflemeli malzeme deposu bulunmaktadır. Bu kısımda sebzeler muhafaza edilir. Etrafı cam ile çerçevelidir. Cam ısıya dayanıklı bir yapıya sahiptir. Bölmenin sağ üst kısmı ise çiğ köftenin hazırlandığı bölmedir.

Burada çiğ köfte siparişe hazır hale getirilmektedir. Sol üst bölme ise sipariş verilmesi ve kasa olarak kullanılması içindir. Bu dolabın çalışma alanının bulunduğu tarafta kapaklı bölmeleri bulunmaktadır. Kapaklar ahşaptan yapılmış olup her türlü darbeye dayanıklıdır. Bu bölmeler kullanıcının isteğine göre düzenlenebilir. Ayrıca firma sahibinin isteğine göre farklı renk seçenekleri oluşturulabilir.

Karçığ Soğutma ürünleri ile kaliteyi arttırın, işinizi büyütün. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve sipariş vermek için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Teklif Formu

    Whatsapp
    Karçığ Soğutma
    Karçığ Soğutma
    Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?